• Est
 •  | 
 • Eng
 • Uudised

  Heategevuslik jõulumüük
  Heategevuslik jõulumüük.
   
  On miski, mis ei kasva puu otsas, millest me ei loe koolis ja mida ei saa raha eest osta. See on kunst näha elu läbi oma südame.
   
  Head lapsevanemad!
   
  Juba 2009 aasta jõuluajast alates aitab heategevusprogramm  „Märka ja aita!“  heade inimeste toel Tallinna lasteaedade ja koolide lapsi, kes erinevatel põhjustel vajavad materiaalset abi normaalseks osalemiseks õppetöös.
  Lapsi, kes vajavad abi, on olnud meie ümber rohkem, kui oskame arvata. Eriti vajavad märkamist ja hoolimist lapsed, kellel pole vanemaid või nende armastust ning kelle asjad on kõike muud kui hästi. Vaatamata kõigele peab lastele jääma võimalus käia koolis ja lasteaias ning tunda ennast seal turvaliselt ja teistega võrdsena. Õnneks on veelgi rohkem heatahtlikke inimesi, kes soovivad lapsi aidata. 
   
  Programm on suunatud Tallinna munitsipaalharidusasutuste lastele, kes erinevatel põhjustel vajavad materiaalset abi normaalseks osalemiseks õppetöös. Aastatel 2009 - 2018 keskenduti 2-10-aastastele lasteaialastele ja õpilastele, kes olid kaotanud oma vanema(d) või kes olid mõnel muul põhjusel tõsistesse raskustesse sattunud. 
  Aastast 2018 keskendub "Märka ja aita!" laste abistamisele erakorraliste juhtumite puhul.

  „Märka ja aita!“ toetuseks tehtud annetuste kogusumma on tõusnud iga aastaga. 2017. aastal koguti abivajajate aitamiseks rekordiliselt 19 113 eurot.
  Annetused on jätkuvalt väga oodatud! 
   
  Kogutud raha eest on enam kui 1400 lapsele hangitud lasteaias/koolis käimiseks ning õppetööks vajalikke esemeid, näiteks: uued talverõivad ja -jalatsid, spordirõivad ja -jalatsid, kunsti- ja kirjatarbed jne. Juhtumipõhiselt on otsustatud kinkida veel voodi (lapsele, kellel polnud seda varem olnud), kirjutuslaud, arvuti, jalgratas. Igal aastal on peredele viidud ka toidupakid. 
   
  Pöördume teie poole üleskutsega osaleda jõulukuul  heategevusprogrammis „Märka ja aita!“.
   
  Selleks puhuks korraldame Suitsupääsupesa lasteaias 13. ja 14. detsembril heategevusliku jõulumüügi, mille õnnestumiseks ootame Teie abi ja osavõttu!
   
  http://markajaaita.haridus.ee/  
   
  Täpsustav info ürituse kohta rühmades.
   
  Head tahet !
   
   
  cid:image001.png@01CA991C.E45AF260
  >> Tagasi
  viimati muudetud:18.12.2018